Ціни : Dream Electronics
Про сервіс Продукція FAQ Інструкції Галерея Увійти
ВАЖЛИВО!
Виробництво Tiny BMS заморожено на невизначений термін у зв'зяку з світовим дефіцитом мікроконтролерів attiny13a. Ціни на складах "злетіли" в 3-20 разів. Ведеться розробка альтернативного пристрою на базі інших компонентів. Орієнтовний термін готовності - початок 2022 року.


темна тема
світла тема

Smart BMS 32S (комплект) - тимчасово не виготовляється126 $
"Увага! Виготовляється лише за попереднім узгодженням!
Дана конфігурація складається з двох комплектів головних плат, змонтованих ""бутербродом"". На нижньому поверсі знаходиться головна частина до 24s, на верхньому - розширення до 32s. Так, як інтерфейсний роз'єм SPI зайнятий розширенням, передбачається підключення лише стандартного дисплею по i2c шині.
Smart BMS з функцією бортового комп'ютера - це сучасний багатофункціональний пристрій, що включає в себе повноцінний автоматизований контроль літієвої акумуляторної батареї, балансування, відображення інформації на дисплеї з можливістю швидкої зміни налаштувань через меню, а також бортовий комп'ютер, адаптований спеціально під потреби електричного транспорту. Дисплей з сенсорними кнопками легко кріпиться на стандартний руль велосипеда чи мотоцикла та не боїться потрапляння води. Відключення навантаження через управління запалюванням контролера, а не через відключення силової лінії, зменшує зайві втрати енергії та підвищує надійність системи вцілому."
Дисплей з сенсорними кнопками Датчики струму Напруги покомірочно Графік напруг Статистика поїздки Дисплей водозахищений 16s вид ззаді Вмд знизу 16s вид спереді 24s Оновлений датчик струму Оновлений датчик струму (нутрощі) 32s 32s 32s

датчик струму:
дисплей:
балансувальні проводи:

герметизувати роз'єм дисплею

кабель дисплею см
Залиште коментар до замовлення при необхідності: Кількість: