Ціни : Dream Electronics
Про сервіс Продукція FAQ Інструкції Галерея Увійти
ВАЖЛИВО!
Виробництво Tiny BMS заморожено на невизначений термін у зв'зяку з світовим дефіцитом мікроконтролерів attiny13a. Ціни на складах "злетіли" в 3-20 разів. Ведеться розробка альтернативного пристрою на базі інших компонентів. Орієнтовний термін готовності - початок 2022 року.


темна тема
світла тема

Smart BMS 24S (комплект)102 $
Smart BMS з функцією бортового комп'ютера - це сучасний багатофункціональний пристрій, що включає в себе повноцінний автоматизований контроль літієвої акумуляторної батареї, балансування, відображення інформації на дисплеї з можливістю швидкої зміни налаштувань через меню, а також бортовий комп'ютер, адаптований спеціально під потреби електричного транспорту. Дисплей з сенсорними кнопками легко кріпиться на стандартний руль велосипеда чи мотоцикла та не боїться потрапляння води. Відключення навантаження через управління запалюванням контролера, а не через відключення силової лінії, зменшує зайві втрати енергії та підвищує надійність системи вцілому.
Дисплей з сенсорними кнопками Датчики струму Напруги покомірочно Графік напруг Статистика поїздки Дисплей водозахищений 16s вид ззаді Вмд знизу 16s вид спереді 24s Оновлений датчик струму Оновлений датчик струму (нутрощі)

датчик струму:
дисплей:
балансувальні проводи:

герметизувати роз'єм дисплею

кабель дисплею см
Залиште коментар до замовлення при необхідності: Кількість: